polskie marki
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Przeszukaj blog

Monasou – Teraz Również z Kategorią Petite!

Wysłano na2024-06-19
Ulubione0

Kiedy 10 lat temu nasz sklep Monasou, jeszcze pod nazwą XL-ka, zaczynał swoją działalność, byliśmy jednymi z pierwszych w Polsce, którzy oferowali modną odzież w rozmiarach Plus Size. Wiedzieliśmy wtedy, jak trudno było znaleźć stylowe i dobrze skrojone ubrania dla kobiet o pełniejszych kształtach. Teraz, z dumą ogłaszamy kolejny przełomowy krok w naszej historii – wprowadzenie kategorii Petite, dedykowanej kobietom noszącym mniejsze rozmiary.

Monasou – Od XL-ki do Monasou

Monasou zyskało szerokie grono zadowolonych klientek dzięki naszej misji, aby każda kobieta czuła się piękna i komfortowa w swojej skórze. Kiedy zaczynaliśmy jako XL-ka, naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie kobiety Plus Size mogą znaleźć odzież, która nie tylko będzie na nie pasować, ale także będzie modna i stylowa. Przez lata rozwijaliśmy naszą ofertę, słuchając potrzeb naszych klientek i dostosowując się do zmieniających się trendów.

koszulki petite

Nowa Kategoria – Petite

Dziś zdajemy sobie sprawę, że nie tylko kobiety Plus Size mają problem ze znalezieniem odpowiednich ubrań. Kobiety noszące małe i bardzo małe rozmiary, zwłaszcza 34 i 36, często napotykają trudności w znalezieniu odzieży, która idealnie pasuje do ich sylwetki. Niskie wzrosty i drobne figury wymagają specjalnych krojów, które będą wyglądać stylowo i elegancko.

Dlatego z radością przedstawiamy naszą nową kategorię – Petite. W Monasou wierzymy, że każda kobieta zasługuje na odzież, która podkreśli jej naturalne piękno, niezależnie od rozmiaru. Modele z kategorii Petite zostały zaprojektowane tak, aby doskonale układały się na drobnych sylwetkach, uwzględniając specyficzne potrzeby takich figur.

Dedykowane Zakładki – Ułatwiamy Wyszukiwanie

Aby ułatwić naszym klientkom wyszukiwanie odpowiednich produktów, stworzyliśmy dedykowane zakładki na naszej stronie: SIZE+++ dla kobiet o pełniejszych kształtach oraz Petite dla drobniejszych sylwetek. W opisach produktów znajdziecie również wskazówki dotyczące odpowiedniego wzrostu, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie odzieży do Twojej figury.

Różnorodność i Włączenie

W Monasou mówimy stanowcze "stop" firmom, które produkują odzież wyłącznie na wysokie modelki. Dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne dla każdej kobiety, niezależnie od jej wzrostu i figury. Modele Plus Size charakteryzują się fasonami, które tuszują mankamenty sylwetki i podkreślają krągłe kształty, natomiast modele z kategorii Petite zapewniają idealne dopasowanie dla drobnych kobiet.

Monasou – Dla Każdej Kobiety

W Monasou jesteśmy dla Ciebie. Każda kobieta jest piękna, a kobiecość ma wiele twarzy – od nieformalnej, lekkiej i na luzie, po elegancką i wysublimowaną. Nasza odzież jest stworzona na każdą okazję, byś mogła czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji.

Zapraszamy do odkrycia naszej nowej kategorii Petite i znalezienia odzieży, która będzie idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. W Monasou dbamy o różnorodność rozmiarów i zadowolenie naszych klientek, bo każda z Was zasługuje na odzież, która podkreśli Wasze naturalne piękno.

Produkty Petite znajdziesz TUTAJ

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Do góry

Menu

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj